WLCM0603Z0B4N7TB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLCM0603Z0B4N7TB
Beschreibung:
INDUCTOR FIXED 4.7NH 0201
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 5 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.1nH
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 4.7 nH
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 6.5GHz