WLCW2520Z0J4R7PB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLCW2520Z0J4R7PB
Beschreibung:
INDUCTOR WIRE WOUND 4700NH 1008
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 20 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 260 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4Ohm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 90MHz