WLFW2520Z0K220PB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLFW2520Z0K220PB
Beschreibung:
INDUCTOR WIRE WOUND 22UH 1008
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.080" (2.03mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.107" L x 0.102" W (2.72mm x 2.59mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.8Ohm Max
Inductance 22 µH
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 10MHz