SICK, Inc.
Produkt-Nr.:
WLL180T-E434
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SENSOR FIBER OPTIC 1.4M NPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C (TA) |
| Ingress Protection | IP50 |
| Response Time | 8ms |
| Sensing Distance | 55.118" (1.4m) |
| Output Configuration | NPN |
| Sensing Method | Fiber Optic |
| Light Source | Red (650nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M8 |
| Series | WLL180T |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Adjustable |
| Base Product Number | WLL180T |