WLPM171770M33RLC
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLPM171770M33RLC
Beschreibung:
POWER CHOKE MOLDED 33.0UH 9.0A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.709" L x 0.675" W (18.00mm x 17.15mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 37mOhm Max
Inductance 33 µH