WLPN606045N1R5LE
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLPN606045N1R5LE
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 1.5UH SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.232" W (6.00mm x 5.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 23.4mOhm
Inductance 1.5 µH