WLQC1515H0J47NLB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLQC1515H0J47NLB
Beschreibung:
COIL AIR CORE 47NH 5% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 400 MHz
Q @ Freq 230 @ 400MHz
Height - Seated (Max) 0.154" (3.91mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 4.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.160" L x 0.140" W (4.06mm x 3.56mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.35mOhm Max
Inductance 47 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.87GHz