WLQC1515H0J68NLB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLQC1515H0J68NLB
Beschreibung:
COIL AIR CORE 68NH 5% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 400 MHz
Q @ Freq 230 @ 400MHz
Height - Seated (Max) 0.154" (3.91mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.210" L x 0.140" W (5.33mm x 3.56mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.6mOhm Max
Inductance 68 nH
Series QC
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 2.13GHz