WLS15XWB0360DSQP
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS15XWB0360DSQP
Beschreibung:
WLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Polycarbonate (PC)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS15
Power - Rated -
Length 14.17" (360.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC