WLS15XWW0500DSQP
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS15XWW0500DSQP
Beschreibung:
WLS15 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Housing Material Polycarbonate (PC)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Power - Rated -
Length 19.69" (500.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC