WLS15XWY0640DSQP
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS15XWY0640DSQP
Beschreibung:
WLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Housing Material Polycarbonate (PC)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Power - Rated -
Length 25.20" (640.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC