WLS27CGRX2S-0570HS24Q
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS27CGRX2S-0570HS24Q
Beschreibung:
WLS27 TWO SEGMENT LIGHT STRIP; L
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS27
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 24VDC