WLS27CWG-1130DSQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS27CWG-1130DSQ
Beschreibung:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Series WLS27
Power - Rated -
Length 44.49" (1130.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC