WLS27CWG-850DSQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS27CWG-850DSQ
Beschreibung:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC