WLS28-2CW285L25XQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2CW285L25XQ
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Type Domed, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC