WLS28-2CW430L25XPB
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2CW430L25XPB
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; SWITCH
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
Power - Rated -
Length 16.93" (430.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC