WLS28-2CW850XMQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2CW850XMQ
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC