WLS28-2CWR-285DXPBQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2CWR-285DXPBQ
Beschreibung:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm)
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC