WLS28-2XGR-570XQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2XGR-570XQ
Beschreibung:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC