WLS28-2XR710XQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2XR710XQ
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Power - Rated -
Length 27.95" (710.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC