WLS28-2XR850DSQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2XR850DSQ
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; DIFFUS
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC