WLS28-2XW285XMQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2XW285XMQ
Beschreibung:
WORK LIGHT STRIP 285MM
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Rated Life 75,000 Hours
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC