WLS28-2XWW285XQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2XWW285XQ
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC