WLS28-2XWW990DXQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
WLS28-2XWW990DXQ
Beschreibung:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Power - Rated -
Length 38.98" (990.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC