WLSN054DZ0M3R3LB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSN054DZ0M3R3LB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 3.3UH 20% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 21mOhm Max
Inductance 3.3 µH