WLSS125PZ0M390LB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSS125PZ0M390LB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 39UH 20% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 68mOhm Max
Inductance 39 µH