WLSS125PZ0M821LB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSS125PZ0M821LB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 820UH 20% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 430 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.34mOhm Max
Inductance 820 µH