WLSS214PZ0N4R7PB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSS214PZ0N4R7PB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 4.7UH 30% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 169mOhm Max
Inductance 4.7 µH