WLSS214PZ0N8R2PB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSS214PZ0N8R2PB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 8.2UH 30% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 281mOhm Max
Inductance 8.2 µH