WLSS428PZ0N6R8LB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSS428PZ0N6R8LB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 6.8UH 30% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 108.9mOhm Max
Inductance 6.8 µH