WLSS628PZ0N6R8LB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSS628PZ0N6R8LB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 6.8UH 20% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 6.8 µH