WLSSA50GZ0N6R8LB
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WLSSA50GZ0N6R8LB
Beschreibung:
INDUCTOR POWER 6.8UH 30% SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 5.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.201" (5.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 5.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 18mOhm Max
Inductance 6.8 µH