WM-M012A-033I-B-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M012A-033I-B-TN
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 6.6W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 6.6 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 3.3V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC