WM-M012A-062I-D-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M012A-062I-D-TN
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 12.4W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12.4 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6.2V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC