WM-M012A-090I-A-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M012A-090I-A-8
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 10.8W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.2A
Series -
Power (Watts) 10.8 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC