WM-M012A-120I-A-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M012A-120I-A-USBC
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 12W O
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC