WM-M024A-480I-TP2-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M024A-480I-TP2-TN
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 24W O
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 24 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC