WM-M036-085-D-3
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M036-085-D-3
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 30W O
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
Series -
Power (Watts) 30 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 8.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC