WM-M036-135-A-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M036-135-A-USBC
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 36W O
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.66A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 13.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC