WM-M036-160-C-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M036-160-C-2
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 36W O
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.25A
Series -
Power (Watts) 36 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 16V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC