WM-M040LE-075I-TP1-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M040LE-075I-TP1-2
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 30W O
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
Series -
Power (Watts) 30 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP22
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC