WM-M040LE-280I-TP1-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM-M040LE-280I-TP1-2
Beschreibung:
Wall Mount, Medical Grade, 40W O
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.48A
Series -
Power (Watts) 40 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 28V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC