WM005S-120-D-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM005S-120-D-USB-M
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC