WM006S-120I-TP1-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM006S-120I-TP1-USBC
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
Benutzer handbuch
Input Type Cord, Multi-Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, UL
Input Connector Multi-Blade (Included)
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC