WM009Q-150I-TP1-3
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM009Q-150I-TP1-3
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 9W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Input Connector Multi-Blade (Included)
Product Status Active
Current - Output (Max) 600mA
Series -
Power (Watts) 9 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC