WM012P6-060-A-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012P6-060-A-8
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC