WM012P6-070-D-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012P6-070-D-USB-M
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.7A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC