WM012P6-090-A-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012P6-090-A-SUSB
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC