WM012P6-090I-TP1-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012P6-090I-TP1-2
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC