WM012Q-180-D-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012Q-180-D-SUSB
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 660mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC